CZ
DE
EN
PL

Prognoza pogoda

Pogoda jest aktualizowana

Lokalizacja

A A A Pdf Print16x16
z Jeleniej Góry:

autobusem
 
  • Z dworca PKP autobusem linii miejskiej nr 15. Przystanek koło naszego Gościńca nosi nazwę Willa Hauptmanna. Koszt biletu 3,00 zł. Długość przejazdu ok.30 min.

samochodem
 
  • Kierując się w Jeleniej Górze (obwodnicą - drogą E-65) z Wrocławia do Szklarskiej Poręby.
  • Za Jelenią Górą na pierwszym skrzyżowaniu (w prawo na Goduszyn, w lewo na Cieplice) prosimy skręcić w lewo, a następnie za przejazdem kolejowym w prawo, dalej prosto w stronę Sobieszowa.
  • W Sobieszowie główną drogą, aż do skrzyżowania dróg na Karpacz i Piechowice. Należy w tym miejscu (z prawej strony Państwa będzie Kościół) zjechać z głównej drogi w lewo - kierunek Karpacz i jechać nią jakieś 200 m prosto.
  • Następnie gdy droga będzie skręcała w lewo, należy kierować się w prawo na Jagniątków i jechać cały czas do góry, póki po prawej stronie zauważą Państwo drewniany Kościół. Należy dalej kierować się w górę i za ok. 200 m wypatrywać po lewej stronie zjazdu w ul. Myśliwską, na zjeździe będzie stała reklama Gościńca. Ulicą Myśliwską należy jechać do momentu wjazdu na teren Gościńca "Koralowa Ścieżka".

ze Szklarskiej Poręby:

  • Kierując się od strony Szklarskiej Poręby należy skręcić w prawo z drogi E-65 na pierwszym zjeździe w stronę centrum Piechowic. Następnie jechać prosto i za ok. 300 m skręcić ponownie w prawo za przystankiem PKS kierując się w stronę Michałowic. Następnie krętą drogą kierować się cały czas prosto aż dojadą Państwo do Jagniątkowa. W Jagniątkowie należy wypatrywać po prawej stronie zjazdu w ul. Myśliwską i kierować się nią do momentu wjazdu na teren Gościńca. 
dojazd od strony Szklarskiej Poręby
dojazd od strony Jeleniej Góry

 
     
Gościniec KORALOWA ŚCIEŻKA
ul. Myśliwska 13, 58-570 Jelenia Góra - Jagniątków
Tel. 504 806 600,  0048 75 616 2899,
Email: koral@pbox.pl   GPS: N 50°48'51", E 15°36'30"